HAKKIMIZDA
Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Özdemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri Durdu Mehmet Özdemir ve Ali Kılıç tarafından kurulan Vip Kahramanmaraş Turizm, başta Kahramanmaraş şehrine ulaşım imkânları sağlamakla beraber Türkiye'nin çeşitli yerlerinde hizmet vermek için yola çıktık. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olup, teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek, araçlarımızda son teknolojiyi kullanarak siz değerli yolcularımıza üstün hizmet sağlamaya çalışıyoruz.

İstanbul-Kahramanmaraş, Ankara-Kahramanmaraş, İzmir-Kahramanmaraş, Adana-Kahramanmaraş, Bursa-Kahramanmaraş gibi büyük şehirlerden Kahramanmaraş'a seferler düzenlemekteyiz. Ayrıca Adana, Tarsus, Mersin, Antalya, Manavgat, Alanya, gibi Akdeniz Bölgesi'nin önemli kentlerine de seferler düzenlemekteyiz. Ayrıca Ege Bölgemizin Turizm kentlerinden Bodrum, Aydın, Didim, Milas, Nazilli, Denizli gibi il ve ilçelerimize seferlerimiz bulunmaktadır.

Firmamızın Düzce, Bolu, Eskişehir, Kayseri gibi nispeten uzak kentlere de seferleri bulunmaktadır. Batı Karadeniz şehirlerimiz olan Karabük ve Zonguldak seferlerimiz, Doğu Karadeniz şehirlerimiz olan Gümüşhane, Trabzon, Rize ve Hopa illeri ve ilçelerine de seferlerimiz bulunmaktadır. Vip Kahramanmaraş Turizm olarak misafirlerimizi en güzel dinlenme tesislerini kullanıyoruz ve yolcularımızın memnuniyetine önem veriyoruz. Filomuzda Travego ve Tourismo son model araçlar bulunmaktadır. Birçok otogarda ve şehirde şubemiz ve servis imkânımız bulunmaktadır.

MİSYONUMUZ
Müşterilerimizin değişen beklentilerine zamanında en uygun çözümleri geliştirerek kaliteli ve güvenli hizmet sunmak. Ayrıca müşteri memnuniyeti konusunda bekleneni gerçekleştirmektir.

VİZYONUMUZ
• • Sektörde belirleyici ve referans marka olmak.
• Müşterilerimizin güvenliği için gerekli tüm tedbirleri almak.
• Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini zirveye çıkarmak.